Основні події в сфері захисту та живлення рослин, насінництва

Викладено основні та найактуальніші події на світовому та вітчизняному ринках добрив, насіння та засобів захисту рослин за період з 04.11.19 по 08.11.19.

 

Новини ринку добрив

 

ОПЗ з «Агро Газ Трейдінг» виробив понад 180 тис. тон карбаміду за 3 місяці

Одеський припортовий завод (ОПЗ) повертає собі статус одного з промислових гігантів України. За 3 повних місяці роботи ОПЗ, у рамках угоди з компанією «Агро Газ Трейдінг» (АГТ), виробив 18,6 тис. тонн аміаку й 181,0 тис. тонн карбаміду. АГТ поставив для Одеського припортового заводу 150,2 млн кубометрів природного газу за давальницькою схемою.

 

ICL стал третьим поставщиком калия в Индию на ближайшие полгода

Компания Israel Chemicals (ICL) присоединилась к БКК и «Уралкалию», которые 25 октября 2019 г. подписали полугодовой контракт с Indian Potash Limited (IPL) и стали таким образом поставщиками калия в Индию в период с октября 2019 г. до марта 2020 г. ICL продаст в Индию, как считают аналитики рынка, 250-275 тыс. тонн хлористого калия, который будет использован в сельском хозяйстве как удобрение. Цена на калий, который будет платить IPL всем поставщикам, включая израильского, составляет 280 долл. США/т, CFR. Это на 10 долл. США ниже, чем стоимость предыдущих закупок. Общий объем закупок у трех компаний на период контракта оценивается в пределах 950-1025 тыс. тонн.

 

«Белkалий-Мигао» запустил выпуск нитрата калия

6 ноября состоялось торжественное открытие первой очереди завода по производству нитрата калия. ООО «Белkалий-Мигао» — первый в стране завод по производству нитрата калия и первый совместный проект солигорских калийщиков и компании Migao Corporation Limited (КНР). После того, как в ближайшем будущем завершится строительство второй очереди завода «Белкалий-Мигао», его годовая мощность достигнет 160 тысяч тонн. Стоимость тонны этого вида минеральных удобрений составляет около 800 долларов.

 

«Акрон» наращивает выпуск аммиачной селитры

Группа «Акрон» на своей производственной площадке в Великом Новгороде реализует проект по увеличению мощности производства аммиачной селитры до 4100 тонн в сутки. Капитальные вложения в проект составят порядка 10 млн долларов США. Увеличение мощности производства амселитры станет возможным благодаря поэтапному наращиванию мощности производства азотной кислоты – сырья для ее производства. В этом году на площадке «Акрон» в Великом Новгороде были запущены два новых агрегата азотной кислоты мощностью 135 тыс. т каждый. В конце года ожидается запуск еще одного агрегата, строительство которого ведется в настоящий момент. Реализация проекта позволит одновременно увеличить до 900 тысяч тонн в год выпуск гранулированной амселитры, нарастить до 1,7 млн тонн в год производство карбамидо-аммиачной смеси и стабильно выпускать тукосмеси в объеме 600 тысяч тонн в год. Окончательный срок реализации проекта – конец 2020 года.

 

Новини ринку засобів захисту рослин

Погодні  умови минулого тижня вплинули на стан посівів

Агрокліматичні умови (поступове зниження температури повітря в нічні та денні години, в південних та західних регіонах опади та сильний поривчастий вітер) звітного періоду уповільнили активний розвиток і шкідливість сисних шкідників (злакові попелиці, цикадки) у посівах озимих зернових культур.

 

BASF виводить на ринок перший SDHI-фунгіцид на зернові культури Пріаксор™

До складу препарату входять дві діючі речовини різного способу дії: Ксеміум® (флуксапіроксад) — унікальна інноваційна розробка компанії BASF, та піраклостробін. Перша характеризується системною дією, має відмінні лікувальні властивості, здатна проникати всередину рослини та нейтралізувати патоген; друга має контактну дію, чудово утримується на листовій поверхні та захищає рослину профілактично. Крім того, завдяки наявності молекули Ксеміум® у складі препарату, Пріаксор™ забезпечує фізіологічний AgCelence®-ефект: сприяє збільшенню маси тисячі зерен, подовжує вегетаційний період культури та підвищує стійкість рослини до стресових умов.

 

Проект Закону України №2289 «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України» передбачає 2 зміни до існуючого.
Змінити планують 2 пункти Статті 4. «Вимоги до пестицидів і агрохімікатів»

Для дослідних партій незареєстрованих в Україні пестицидів , що використовуються для державних випробувань та наукових досліджень пропонується виключити обов’язкову, для їх завезення та застосування, вимогу про документальне підтвердження державної реєстрації в країні, де вони виробляються.

Останню частину статті «Використання залишків пестицидів і агрохімікатів, термін реєстрації яких закінчився, проводиться протягом двох років.» також бажають змінити. Тепер залишки із простроченою реєстрацією можна буде не тільки застосовувати, але й вільно перевозити, зберігати, торгувати і навіть рекламувати.

 

АDAMА придбала 10% румунського дистриб’ютора Agricover

Agricover – дочірня компанія Agricover Holding, який тепер володіє 86,75% акцій Agricover, АDAMА володіє 10%, а ще 3,25% мають міноритарні акціонери Agricover.

 

Новини ринку насіння

Подработка семян при минусовых температурах увеличивает их травмированность на 50%

По словам доктора сельскохозяйственных наук, доцента Ижевской сельхозакадемии Татьяны Бабайцевой, подработка семян при минусовых температурах (-15°С и ниже) увеличивает травмированность семян на 50%, поэтому эту процедуру лучше проводить осенью или весной.

 

Інфоіндустрія

 

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry