Промислове поголів’я свиней в Україні почало відновлюватися

 Про це повідомляють аналітики Асоціації «Свинарі України» з посиланням на дані ДССУ. Так, станом на 1-ше вересня чисельність промислового поголів’я свиней в Україні склала 3,55 млн гол. Це на 3,1% чи 107 тис. гол. більше ніж роком раніше.

«Звичайно, з початку року кількість свиней у сільськогосподарських підприємствах зростала, проте до вересня приріст був недостатнім, аби число промислових свиней зрівнялося з торічним та була частково пов’язана з сезонними коливаннями кількості свинопоголів’я в індустрії, — зазначають в Асоціації «Свинарі України».

Так, бачимо, що плани свинарів щодо нарощування виробничих потужностей, озвучені свинарями на початку року, поступово втілюються, незважаючи на специфічні ринкові обставини цьогоріч. Зокрема, наявне зараз поголів’я співставне з показником станом на початок серпня минулого року, тобто ще до втрати сектором майже 3-ьох відсотків свиней через спалах АЧС у кінці літа,» — констатують аналітики галузевого об’єднання.

Підсумки роботи галузі за січень-вересень 2020-го та подальші прогнози підведе Олександра Бондарська, керівник аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України», у ході ХІІ Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство».

Інфоіндустрія