В столиці відбудеться II Український форум Шовкового шляху

В столиці 16 листопада 2017 року відбудеться II Український форум Шовкового шляху.

Регистрация по ссылке: forum.silklink.org.

Це наймасштабніша щорічна бізнес подія, присвячена обговоренню ефективних механізмів ведення бізнесу та залучення китайських інвестицій в Україну.

У цьому році, в рамках форуму будуть організовані зустрічі китайських компаній з українськими підприємствами в форматі «B2B». Робота буде проводитися по шести напрямкам: АГРО, Торгівля & Фінанси; ІТ & Інновації Транспорт & Логістика, Культура & Туризм. Також буде презентована алея інвестиційних проектів України.

Український форум Шовкового шляху пройде за участю понад 1000 учасників з 25 країн. Це українські та іноземні бізнес-лідери, власники інвестиційних проектів, провідних українських політиків, лідерів думок, дипломатичного корпусу.

Детальніше про програму на сайті  http://forum.silklink.orgДля участі у заході, реєструйтесь за посиланням : http://silklink.ticketforevent.com/Оргкомітет II Українського форуму Шовкового шляху : +38 (044) 338 08 70 , +380 (67) 209 75 98 forum@silklink.org  Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/UkrainianSilkRoadForum/
silklink.org