Опубліковано програму VІI-го Київського агрохімічного форуму: Добрива, ЗЗР, Насіння

ІА «Інфоіндустрія» за участю Центральних органів виконавчої влади, громадських організацій, об’єднань, науковців, операторів ринків, виробників  та споживачів    28 лютого – 01 березня 2019 року організовує щорічний  «VІI Київський агрохімічний форум. Добрива, ЗЗР, Насіння».

Програмою заходу передбачається чотири сесії:

І. Панель регуляторної політики (модератор керівник проекту ІА «Інфоіндустрія»  Д.В. Гордейчук ).

ІІ. Спецдобрива не кількість, а якість (модератор Михайло Саницький, головний аналітик ІА «Інфоіндустрія»).

ІІІ. Проблеми ринку ЗЗР в Україні (модератор Владислав Седик Президент Фітосанітарної асоціації України) .

IV. Стан та перспективи ринку насіння в Україні (модератор Сюзана Григоренко, виконавчий директор Насіннєвої асоціації України).

З більш детальною інформацією про захід та умови  участі  можна ознайомитись на сайті euroagrochem.com та за телефонами +38-097-333-74-38

Звертаємо Вашу увагу, що Програма форуму може доповнюватись, слідкуйте  за новинами на сайті Інфоіндустрії та сторінці даного заходу.

 

Довідково:

IA «Інфоіндустрія», інформаційно-аналітичне агентство, що забезпечує інформаційний супровід та дослідження ринків сільськогосподарської продукції та надає ключову інформацію по різним секторам сільського господарства: а саме, по добривах, засобах захисту рослин, агрохімії, насінню, висвітлюючи тематики тваринництва і сільськогосподарської техніки, є видавцем науково-практичного журналу «Агроіндустрія» та розвиває медіа ресурс АгроFM, організатор низки конференцій та форумів.

Інфоіндустрія