Імперія-агро: “Якість, Надійність та Професіоналізм”

Компанія «Імперія-Агро» працює на українському ринку з 2007 року та є офіційним представником багатьох світових виробників засобів захисту рослин, насіння й добрив в Україні.

Компанія займається власним виробництвом лінії мікродобрив «Актив Harvest» для позакореневого живлення рослин, котра була розроблена відповідно до потреб сільськогосподарських рослин в мікроелементах. Спеціалісти компанії проводять дослідження по використанню мікродобрив «Актив Harvest», що дозволяє отримати реальні підтвердження їх ефективності.

Експерти компанії «Інфоіндустрія» поговорили з Віталієм Орлом, начальником відділу добрив «Актив Harvest» про досягнуті результати та перспективи розвитку лінії мікродобрив в компанії.

1. Розкажіть більш детально, як зародилася ідея створення добрив ТМ Актив Harvest?

Я б сказав це не ідея, а більше потреба та пропозиція наших клієнтів щодо покращення системи позакореневого живлення рослин.

Проаналізувавши ринок мікродобрив в Україні, зробивши опитування клієнтів, які елементи хотіли б бачити присутніми у мікродобривах (макро-, мезо-, мікроелементи та біологічно активні речовини) і їх склад в цілому, ми дійшли висновку щодо створення власної ексклюзивної торгової марки мікродобрив під назвою «Актив-Харвест», яка б задовольняла потреби наших клієнтів, підвищувала урожайність та якість продукції.

2. Скільки видів добрив Ви пропонуєте на сьогоднішній день?

На сьогодні компанія Імперія-Агро має у своїй лінійці мікродобрив ТМ Актив-Хаврест 19 продуктів, які поділяються на групи:

– Продукти для обробки насіння (Актив-Хаврест Насіння, Актив-Хаврест Полімікс)

– Універсальні (Актив-Хаврест Прайм, Актив-Хаврест Макро)

– Спеціалізовані

– Моноелементні

– Продукти, які містять біологічно активні речовини, такі як гумати, амінокислоти, екстракт морських водоростей Актив-Хаврест Гумат, Актив-Хаврест Аміно).

3. Які нові продукти компанія запропонувала споживачам в 2016 році?

У 2016 році ми додали два нових моноелементних продукти – Актив-Хаврест Мідь та Актив-Хаврест Марганець, створили продукт Актив-Хаврест Полімікс, який може застосовуватися у баковій суміші для протруювання насіння та вноситись по вегетуючих рослинах.

Але головною новинкою у 2016 році став продукт Актив-Хаврест рН-контроль. Це добриво – буферізатор, пом’якшувач води, за допомогою якого покращується засвоєння засобів захисту рослин та мікроелементів.

Адже жорсткість води є досить поширеною проблемою при внесенні ЗЗР та мікродобрив, зокрема в південних регіонах.

img_8761

4. Які препарати-лідери за попитом у Вашій компанії в 2016 році?

Найбільша потреба у нашій лінійці на такі продукти як Актив-Хаврест Насіння, Актив-Хаврест Прайм, Актив-Хаврест Макро, Актив-Хаврест Бор, Актив-Хаврест Цинк, Актив-Хаврест Аміно, з 2016 року почалися користуватися попитом два нових продукти Актив-Хаврест рН-контроль та Актив-Хаврест Полімікс.

Так, плануємо удосконалювати існуючі продукти, а також розширити лінійку мікродобрив на 2-3 нових продукти, про які ви дізнаєтеся на початку 2017 року.

5. Як справи у компанії з реєстрацією і сертифікацією продукції?

Наше виробництво має міжнародний сертифікат якості ISO 12 100 50 969, наша торгова марка зареєстрована в Державному переліку пестицидів і агрохімікатів України.

6. Як вплинула економічна ситуація в країні на постачання сировини? Як це відобразиться на ціні препаратів?

Зрозуміло, що економічна ситуація в країні вплинула на всіх: як на дистриб’юторів, так і на сільськогосподарських виробників. В тому числі, збільшилася ціна на сировину. Але не зважаючи на це, наша продукція є доступною та конкурентною як для малих фермерських господарств, так і для великих агрохолдингів.

Хочу додати, що якість сировини у нас стоїть на першому місці, 90 % сировини ми закуповуємо за кордоном, за моїми підрахунками це 18 країн світу.

Адже, наша головна задача – давати якісний продукт нашому клієнтові.

7. Що принципово відрізняє Ваші добрива від решти, що присутні на українському ринку?

Про переваги наших мікродобрив можна говорити багато, але основними, як вже я говорив, є:

– Якість сировини;

– Високий вміст елементів в хелатній формі;

– Містить біологічно активні речовини (амінокислоти, які покращують проникність всіх компонентів бакової суміші у рослину);

– Хелатний агент ЕДТА (найпопулярніший хелат у Європі).

Ще однією з переваг є розробка технології щодо застосування мікродобрив, цим займаються команда агрономів – консультантів, які супроводжують процес від посіву до збору врожаю, лабораторний аналіз ґрунту та листків, та інше.

8. Чи експортуєте Ви продукцію, чи орієнтуєтесь тільки на внутрішній ринок? Якщо так, то в які країни?

Поки що не займаємося експортом, але працюємо над даним проектом.

Нещодавно відвідали конференцію у Франції (м. Канни) Argus FMB Europe Fertilizer 2016, на якій були присутні 700 учасників, це близько 350 компаній виробників добрив та мікродобрив.

На даній конференції було проведено 19 зустрічей з різними постачальниками добрив та відвіданні декілька кооперативів по вирощуванню сільськогосподарських культур.

Зараз ми складаємо план та стратегію щодо експорту наших мікродобрив до Франції, Марокко та країн Латинської Америки.

9. Що, на Вашу думку, зможе допомогти вітчизняному виробнику добрив бути конкурентоспроможним на зовнішніх ринках?

Проаналізувавши ринок Європи, головними конкурентними перевагами є якість продукції, цінова політика, технологія виробництва та репутація продукту в цілому.

Адже європейський ринок є досить насичений добривами, і європейські дистриб’ютори та виробники досить ретельно підбирають собі партнерів по бізнесу.

Ми вже маємо декілька європейських партнерів, які займаються поставками мікродобрив по всій території Європи та по всьому світі, які зацікавлені нашою торговою маркою.

1

10. Як Ви можете охарактеризувати 2016 рік для вашої компанії? Які плани на наступний 2017 рік?

2016 рік був для нас досить результативним. Ми виросли, як у фінансовому плані, так і в збільшені клієнтської бази. Якщо в минулому році нашу торгову марку придбало близько 500 господарств, то в 2016 році ми перейшли за 1000 господарств.

План один – залишатися надійним партнером для сільгоспвиробника та бути максимально ефективним у наданні своїх послуг.

Адже, крім мікродобрив ми є дистриб’юторами засобів захисту рослин, насіння, мінеральних добрив, сільгосптехніки та запчастин, дизельного пального, кормових добавок, закуповуємо сільськогосподарську продукцію та маємо агролабораторію.

Одним із нових напрямків у компанії – це альтернативна енергетика.

Наша мета – забезпечити клієнта повним спектром послуг.

11. Які Ви бачите перспективи розвитку ринку спеціальних добрив в Україні?

Ринок спеціалізованих добрив з кожним роком росте і нашою головною задачею є підтвердження нашого лозунгу: «Якість, Надійність та Професіоналізм».

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry