ОПЗ залишив за собою право працювати з “АгроГазТрейдінгом” до кінця року

Правління АТ “Одеський припортовий завод” повідомило, що вимушено прийняти рішення про продовження договору з переробки давальницької сировини з чинним давальцем для уникнення зупинки виробничого процесу.

 

 

Правління Акціонерного товариства “Одеський припортовий завод”, щоб уникнути зупинки виробничого процесу, з 1 вересня 2020 року ухвалило рішення про продовження договору з переробки давальницької сировини з чинною компанією-давальцем до моменту визначення переможця конкурсу, але не довше кінця цього року. Рішення Правління було затверджено Наглядовою радою АТ “ОПЗ”.

Визначення нового постачальника давальницької сировини мало відбутися ще у липні, але це виявилося неможливим у зв’язку з блокуванням відповідного конкурсу, проведеного АТ “ОПЗ” одним з учасників. Відповідно до чинних правових норм рішення про продовження контракту з теперішнім давальцем було єдиним, на яке Правління мало право, враховуючи наявну судову заборону, та безальтернативним з точки зору забезпечення стабільної роботи заводу. Затверджений Наглядовою радою АТ “ОПЗ” порядок відбору компанії-давальця передбачає, що завод не має права проводити відбір нового давальця поза процедурою конкурсу.

 

Вочевидь, в ОПЗ натякають компанію SOCAR, яка домоглася судової заборони проведення відбору давальницького постачальника на ОПЗ після того, як її зняли з конкурсу.

 

На ОПЗ відзначають, що “досягнення цілей, які нині стоять перед АТ “ОПЗ” у вигляді поліпшення фінансових і соціальних показників, модернізації підприємства і підготовки його до прозорої приватизації лежить в площині забезпечення безперебійного виробничого процесу, що є безумовним пріоритетом для керівництва заводу”.

 

Термін дії договору з чинним постачальником сировини прив’язаний до відбору нового давальця. Отже, коли за результатами проведення нового конкурсу буде укладено договір з новим постачальником давальницької сировини, це стане безумовною підставою для розірвання протягом місяця договору з чинним давальцем.  Зазначимо, що за умовами пролонгації договору були покращені умови співпраці. Так, з 1 вересня 2020 року ціна за одну тонну аміаку становитеме 41$ США та за одну тонну карбаміду – 60 $ США.

 

“Одеський припортовий завод, згадуючи той вкрай трудомісткий і дорогий процес відновлення виробничого процесу влітку 2019, просто не має права бути зупиненим. У нинішній ситуації ми прийняли єдине допустиме для забезпечення продовження роботи заводу рішення про пролонгацію контракту з діючим давальцем”, – заявив в.о. Голови Правління – директора АТ “ОПЗ” Микола Синиця.

 

Інфоіндустрія за матеріалами opz.odessa.net

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry