Жінки в сільському господарстві скаржаться на нерівність

В опитуванні, проведеному Corteva AgriscienceTM, Сільськогосподарським підрозділом DowDuPont, жінки говорять, що вони бачать прогрес, але він занадто повільний. Окрім фінансової нерівності, менше половини відчувають, що їхні досягнення є визнаними, що їх чують або в них є повноваження приймати рішення.Уілмінгтон, штат Делавер (США), 15 жовтня 2018 року – Відповідно до нового дослідження від Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont, жінки в сільському господарстві у всьому світі – як у країнах, що розвиваються, так і в розвинених країнах – стверджують, що зберігається розповсюджена ґендерна дискримінація, яка створює перешкоди для їх здатності допомагати годувати світ.

Публікація дослідження збігається з сьогоднішнім святкуванням Міжнародного дня сільських жінок. Corteva Agriscience провела дослідження в 17 країнах, щоб підкреслити важливість жінок у сільському господарстві та визначити перешкоди для їхньої повної та успішної участі. Дослідження включає 4 160 респондентів, які живуть як у розвинених країнах, так і в країнах, що розвиваються, на п’яти різних континентах.

«Ми провели це дослідження для подальшого розуміння сучасного стану жінок-фермерів у всьому світі – від найбільших господарств у найбільш розвинених економіках до найменших ферм, які ведуть нетоварне господарство у країнах, що розвиваються, та створили базову лінію, за допомогою якої ми зможемо оцінити прогрес у майбутньому», – сказала Кріста Харден, віце-президент з зовнішніх зв’язків та головний директор з питань сталого розвитку Corteva Agriscience.

ВИЯВЛЕННЯ БАР`ЄРІВ НА ШЛЯХУ ДО УСПІХУ

Результати опитування показали, що хоча жінки переважно пишаються своєю роботою у сільському господарстві, вони вважають ґендерну дискримінацію широко поширеною – показник варіюється від 78% у Індії до 52% у Сполучених Штатах. Тільки половина сказали, що вони однаково успішні, як і їхні колеги-чоловіки; 42% говорять, що мають такі ж самі можливості, що й чоловіки; і лише 38% – що вони мають повноваження приймати рішення щодо розподілу доходів у фермерстві та сільському господарстві.

Майже 40 відсотків респондентів повідомили про нижчий дохід, ніж у чоловіків, та менший доступ до фінансування. Головна у переліку проблем – фінансова стабільність, добробут своїх сімей та досягнення балансу між роботою та особистим життям.

Багато опитуваних жінок зазначили, що потребують додаткових тренінгів, щоб скористатися перевагами сільськогосподарських технологій, які стали важливими для досягнення фінансового успіху та відповідального відношення до оточуючого середовища. Це бажання до навчання стало найпоширенішою потребою серед респондентів для усунення перешкод на шляху до ґендерної рівності. Показники суттєво перевищували 50% у всіх 17 країнах, з найвищими даними у Бразилії, Нігерії, Кенії, Мексиці та Південній Африці.

УСУНЕННЯ ПЕРЕШКОД

Більшість жінок відзначають прогрес у досягненні ґендерної рівності, але 72% заявили, що для досягнення повної рівності буде потрібно від одного до трьох десятиліть. Згідно з відповідями респондентів визначено п’ять основних заходів, спрямованих на усунення перешкод на шляху до рівності:

             Більше тренінгів в технологіях (на думку 80%)

             Більше академічної освіти (на думку 79%)

             Більше підтримки – правової та іншої – допомагати жінкам у сільському господарстві, які зазнають гендерної дискримінації (на думку 76%)

             Підвищення обізнаності громадськості щодо успіху, досягнутого жінками в сільському господарстві (на думку 75%)

             Підвищення обізнаності громадськості щодо ґендерної дискримінації у сільському господарстві (на думку 74%)

«Хоча ми знаємо, що жінки становлять майже половину світових фермерів, це дослідження підтверджує, що проблеми продовжують зберігатись, стримуючи не тільки жінок у сільському господарстві, але також і людей, які залежать від них: їхні родини, їхні громади та суспільства. Визначення існування цих викликів – це перший крок в усуненні перешкод для сільських жінок-фермерів задля розкриття їхнього повного потенціалу», – сказала Харден.

У Європі 68% жінок-фермерів вважають, що ґендерна дискримінація є проблемою у сільськогосподарській галузі, хоча тенденція позитивна, і на даний час дискримінація менша, ніж 10 років тому. 67% європейських жінок у сільському господарстві, які приймали участь в опитуванні, вважають, що ключовою сферою, яка допоможе усунути перешкоди на шляху до рівності, є підвищення обізнаності громадськості щодо ґендерної дискримінації у фермерстві та сільському господарстві. “Ми віримо, що Corteva Agriscience відіграє важливу роль у пришвидшенні прогресу, ми вивчаємо додаткові кроки, включаючи подальші дослідження, прямі дії та партнерські стосунки з урядами, неурядовими організаціями та іншими групами для подальшого усунення бар’єрів для забезпечення повної рівності”, – сказала Клара Серрано, керівник з маркетингу в Європі Corteva Agriscience.

ПРО ДОСЛІДЖЕННЯ

–              Проведено в період з серпня по вересень 2018 року.

–              Майже 4160 респондентів із 17 країн в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (24%), Північній Америці (21%), Латинській Америці (21%), Європі (19%) та Африці (15%).

–              Більшість респондентів зайняті рослинництвом, а також іншими видами сільського господарства та пов’язаними з ними сільськогосподарськими роботами.

–              Господарства обирались від невеликих натуральних ферм до підприємств, в яких працює понад 300 працівників.

–              Посади варіюються від власників та менеджерів до фахівців та робітників.

–              Середній вік респондентів – 34 роки.

–              Країни дослідження: АТР – Китай, Індія, Індонезія, Австралія; ПА – США, Канада; ЛА – Бразилія, Мексика, Аргентина; Європа – Франція, Німеччина, Іспанія, Великобританія; Африка- Нігерія, Південна Африка.

Про Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont

                     Corteva Agriscience™ , Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont (NYSE: DWDP), має стати публічною незалежною компанією, коли попередньо оголошений процес роз’єднання завершиться до червня 2019 року. Підрозділ поєднує в собі сильні сторони DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences. Corteva Agriscience™ забезпечує виробників в усьому світі найповнішим портфелем у галузі, в тому числі деякі з найвідоміших брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Encirca®, нещодавно представлений Brevant™ Seeds, а також удостоєні нагород продукти захисту рослин, одночасно представляючи ринку нові продукти надійного портфоліо. Більше інформації можна знайти на сайті www.corteva.com.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry